Jest zwycięstwo!

Dzisiejszego dnia o godzinie 14.00 na boisku w Rogowie odbyła się 8 już kolejka spotkań o mistrzostwo B klasy. Rogowianie gościli dzisiaj drużynę z trzeciego miejsca czyli Ogniwo Dzwonowo. Mecz od samego początku był zacięty i wyrównany ale jako pierwszy bramkę do Dębów zdobył Patryk Benka, potem popis umiejętności Patryka Janasika, który zdobył dwie bramki. Wynik do pierwszej połowy to 3:1, na drugą Rogowianie wyszli jeszcze bardziej zmotywowani bo znowu jako pierwsi rozpoczęli strzelanie tym razem Maciej Szwech, potem ładnym strzałem popisał się Przemysław Bylewski, a na sam koniec przypieczętowując wynik spotkania na 6:3 bramkę zdobył Norbert Krukowski. Ładny pokaz umiejętności strzeleckich przełożył się na 6 już zwycięstwo Dębów w tej rundzie i umocnili się na pozycji wicelidera uciekając trzeciej drużynie na 4 punkty przewagi. Gratulujemy!