Ruszają zmagania w rundzie wiosennej!

Już jutro 3 kwietnia o godzinie 13.00 na boisku w Rogowie rozpocznie się rewanżowa runda wiosenna sezonu 2015/2016. Pierwszym rywalem po zimowej przerwie będą Zjednoczeni Wapnica. W poprzedniej części sezonu to zespół z Rogowa wyszedł zwycięsko zdobywając cenne 3 punkty na początku rozgrywek ogrywając Wapnice na ich terenie 1:2, a dwie zwycięskie bramki wtedy zdobył Maciej Szwech. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już jutro o godzinie 13.00! Z naszych potwierdzonych informacji wiemy, że dwie drużyny wycofały się rozgrywek i są to Remor II Recz oraz Vitkowia Witkowo. Dzisiaj zostały rozegrane dwa spotkania z czego jeden zakończył się walkowerem dla Bryzy Reńsko gdzie właśnie Vitkowia wycofała się z rozgrywek, a w drugim meczu Sparta Skalin pewnie wygrała na wyjeździe 3:4 z Ogniwem Dzwonowo i umocniła się na pozycji lidera.