7 kolejka przed nami

W sobotę 10 października o godzinie 14.00 na stadionie w Reczu odbędzie się 7 już kolejka zmagań o mistrzostwo B klasy. Pomiędzy Remor II Recz, a Dębami Rogowo. Podopieczni Jakuba Sprusińskiego mają za sobą dwie porażki, po których trzeba się jak najszybciej podnieść i zdobywać kolejne punkty, jeśli drużyna chce liczyć się w walce o awans. Niestety z powodu braków kadrowych trener nie będzie mógł wystawić swojego najsilniejszego składu. A co do zespółu z Recza to​ zajmuje on obecnie 9 miejsce w tabeli i podobnie jak Suchań II  może sprawić niemiłą niespodziankę. Rogowianie muszą podejść do tego meczu bardzo poważnie, nie lekceważąc przeciwnika i zagrać na 100% swoich możliwości żeby przełamać złą passe i zacząć znowu wygrywać.