Mamy przełamanie!

Tak jest! Dzisiejszego dnia Rogowianie gościli na stadionie w Reczu, rywalizując tam z rezerwami Remora. Nasi zawodnicy musieli wygrać to spotkanie i udało im się z wynikiem 3:4. Co grosza Dęby przegrywały 2:0 gdy nagle z pomocą ruszył Maciej Szwech, który ładnym podaniem uruchomił Tomasza Łuniewskiego, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem musiał go tylko pokonać. A chwilę później to Patryk Benka sprytnym podaniem nad obrońcami obsłużył Macieja Szwech, a ten który miał przed sobą już tylko bramkarza dał remis Rogowianom. Za niecałe 10 minut to Rogowianie już prowadzili po dokładnym podaniu z rzutu rożnego Patryka Benki na głowę dobrze ustawionego Mateusza Nicińskiego. W drugiej połowie zawodnicy Jakuba Sprusińskiego stracili bramkę i aż do 80 minuty był remis. A zwycięskie trafienie padło z rzutu wolnego, gdzie przy zamieszaniu piłka wpadła do siatki. Gratulujemy i jedziemy dalej!