Małe podsumowanie rundy jesiennej

Podsumowując rundę jesienną trzeba wspomnieć, że Rogowianie radzili sobie bardzo dobrze pomimo kilku niepotrzebnych wpadek z drużynami, z którymi nie powinno to się zdarzyć. Dęby zakończyły pierwszą rundę spotkań na 2 miejscu w tabeli z dorobkiem 22 oczek notując 7 zwycięstw, 1 remis i co gorsza 3 porażki. Podopieczni Jakuba Sprusińskiego rozpoczęli sezon "z wysokiego C" wygrywając cztery pierwsze spotkania pod rząd, ale niestety pierwsza porażka przyszła z obecnym liderem czyli Spartą Skalin gdzie nie dość, że na trudnym terenie to na dodatek sędzia nie był sprawiedliwy i po prostu nie dało się wygrać tego meczu, ale nie będziemy zganiać na sędziego, bo porażka to porażka, która została wywalczona przez zawodników. Następnie tydzień po Sparcie przyszła druga niepotrzebna porażka tym razem z Orkanem II Suchań, który na obecną chwilę depcze po piętach Rogowianom ustępując im tylko 2 punktami. Ale te porażki to mogły się przytrafić, bo te drużyny są mocne i walczą o najwyższe cele, ale porażka z ostatnią drużyną w tabeli czyli Podlesiem Sowno była już niewybaczalna i katastrofalna w skutkach, bo ten blamaż może kosztować nas pozbawieniem szans na walkę o awans. Zawodnicy Dębów strzelili w tej rundzie 28 bramek, a stracili 21. Oto lista wszystkich zawodników, którzy wpisywali się na listę strzelców:

• Benka Patryk - 5 bramek/ 4 asysty
  • Szwech Maciej - 5 bramek/ 1 asysta
  • Niciński Mateusz - 3 bramki/ 1 asysta
  • Krukowski Norbert - 2 bramki/ 1 asysta
  • Suchoszek Kamil - 2 bramki
  • Janasik Patryk - 2 bramki/ 4 asysty
  • Kwiatkowski Kamil - 2 bramki/ 3 asysty
  • Szafran Mateusz - 1 bramka/ 1 asysta
  • Babirecki Mateusz - 1 bramka/ 2 asysty
  • Sulecki Paweł - 1 bramka
  • Laps Patryk - 1 bramka
  • Łuniewski Tomasz - 1 bramka/ 1 asysta
  • Bylewski Przemysław - 1 bramka

Ogólnie rzecz biorąc sprawy nie prezentują się źle, bo Rogowianie pokazali, że potrafią walczyć do końca i wygrywać trudne mecze jak i również przegrywać spotkania, których nigdy nie powinni, ale to jest piłka nożna, w której wszystko jest możliwe i każdy może wygrać. Miejmy nadzieję, że zawodnicy Dębów dobrze przepracują przerwę zimową i zmotywują się na rundę wiosenną i powalczą o upragniony awans oraz pokażą, że są drużyną godną gry w A klasie. Bądźcie razem z nami i wspierajcie ich w tych ciężkich bojach!