Skromne zwycięsto na koniec rundy jesiennej!

Dzisiejszego dnia o godzinie 14.00 na boisku w Kolinie odbyła się ostatnia kolejka rundy jesiennej. Piast Kolin, który zajmował 8 miejsce w tabeli podejmował na własnym terenie drugie w tabeli Dęby Rogowo. Mecz od samego początku było pod dyktando przyjezdnych i na sytuacje podbramkowe nie trzeba było długo czekać, bo już w 5 minucie z trzech metrów prosto w bramkarza uderzył Maciej Szwech. Ale chwilę później ładnym podaniem popisał się Patryk Janasik i dograł na głowę wchodzącego w pole karne Kamila Suchoszka, a ten umieścił futbolówkę w siatce i wynik był już 0:1. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie, a Rogowianie po naprawdę ciężkim meczu zdobyli cenne 3 punkty, bo bardzo dobrą wiadomością dla nas był wynik spotkania Orkan II Suchań - Sparta Skalin, gdzie jak dotąd niepokonany lider uległ Suchaniowi aż 4:2. Gratulujemy zwycięstwa i trenujemy dalej!