Pozostała ostatnia kolejka

W niedzielę 15 listopada o godzinie 14.00 na boisku w Kolinie, Dęby będą rywalizować w 11 ostatniej już kolejce rozgrywek o mistrzostwo B klasy. Na terenie Piasta Kolin, Rogowianie tak naprawdę będą rywalizować o dobre imię i punkty, które niestety już w żaden sposób nie pomogą dogonić Sparty Skalin, która wygrywa mecz za meczem. Obecnie drużyna z Kolina zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 13 punktów to o 6 mniej od Dębów, które po ostatnim remisie nadal pozostają na 2 miejscu w tabeli. Miejmy nadzieję, że w tej ostatniej kolejce Rogowianie pokażą się z naprawdę dobrej strony i dadzą się zapamiętać kibicom, że potrafili mimo wszystko walczyć do samego końca. Z tego względu to spotkanie zapowiada się ciekawie więc już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy do kibicowania!