Powracamy z emocjami

Już w niedzielę 8 listopada o godzinie 14.00 na boisku w Rogowie, Dęby będą podejmować GLKS Bryzę Reńsko. Obecnie drużyna z Reńska zajmuje 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów to o 3 mniej od drugiego w tabeli Rogowa. Ale nie ma co patrzeć na statystyki i miejsca w tabeli, a na to jak Rogowianie podejdą do tego spotkania. Po ostatniej kompromitującej porażce Dęby straciły szanse na awans choć zostały jeszcze szanse matematyczne i trzeba liczyć na porażki Sparty Skalin. Zaś Bryza Reńsko gra piłkę nieprzewidywalną, bo wygrywają mecze z trudnymi przeciwnikami, a z dołem tabeli przegrywają no i jest to jedyna drużyna, która zdołała urwać punkty Sparcie Skalin i zremisować z nimi 1:1. Przeciwnik na pewno nie będzie łatwy i nie podda się bez walki. Zapowiada się trudny i ciekawy mecz, na który serdecznie zapraszamy. Do boju Dęby!