Zmalały szanse na awans..

Po dzisiejszym dniu szanse na upragniony awans do A klasy oddalił się od nas aż o 7 punktów. Niestety Rogowianie zagrali tragiczny mecz przeciwko Podlesiu Sowno i polegli na ich terenie 2:0. Ze względu na niską rangę tego spotkania trener Jakub Sprusiński zdecydował się na parę roszad w składzie. Od samego początku widać było wśród naszych zawodników brak chęci do gry oraz zlekceważenie przeciwnika, który dzisiejszego dnia wykorzystał po prostu nasze słabe strony. Przełomowym momentem tego spotkania była czerwona kartka dla Patryka Benki, który został ukarany za wulgarny odzew do jednego z kibiców i od tamtej chwili gra Rogowian totalnie się posypała. Fakt napastnicy Dębów mieli parę sytuacji podbramkowych ale dzisiejszego dnia rewelacyjnie dysponowany był były zawodnik Rogowa Henryk Leśniewski, który bronił jak natchniony albo nasi napastnicy nie trafiali z paru metrów. A co do Sparty Skalin to oddaliła nam się już na 7 punktów bo wygrali swoje spotkanie z Orłem Małkocin aż 0:6. Za tydzień nie będzie meczu ze względu na święto wszystkich świetych i to również nie wychodzi nam na dobre bo wybijamy się z rytmu meczowego.