Spotkanie na szczycie!

Już w niedzielę 27 września o godzinie 16.00 na boisku w Skalinie, odbędzie się prawdopodobnie najlepsze widowiskowo, najtrudniejsze dla zawodników oraz najważniejsze dla obu ekip, spotkanie Sparty Skalin z Dębami Rogowo. W tym sezonie oba zespoły idą jak burza przez rozgrywki B klasowe i jak dotąd żadna z nich nie przegrała swojego spotkania, lecz Sparta zaliczyła lekkie potknięcie w spotkaniu z Bryzą Reńsko gdzie zremisowała tylko 1:1 i ma dwa oczka mniej od Rogowian, którzy jak dotąd wygrali wszystkie swoje 4 spotkania. Mecz zapowiada się arcyciekawie również z tego względu, że te dwa zespoły widać, iż mają aspiracje na walkę o awans do A klasy. Sparta Skalin kiedyś wywalczyła sobie awans, lecz okazali się zbyt słabą drużyną i długo tam nie zagościli. Zaś "Zieloni" w końcu po 7 latach zdołali utworzyć drużynę z właściwym trenerem, która będzie w stanie powalczyć o mistrzostwo B klasy. Zespół Dębów rywalizował już ze Spartą Skalin 10 razy, z czego 4 wygrali, 1 remis i co gorsza 5 porażek. Niestety również bilans bramkowy jest nie na korzyść Rogowian, Sparta wbiła nam 28 goli, a my 24. Jak widać statystyki przemawiają na korzyść Skalina, ale piłka nożna to nie pojedynek statystyk tylko spotkanie dwóch drużyn, które będą tego dnia walczyć do ostatniego gwizdka, bo drużyna, która odniesie zwycięstwo w tym meczu albo umocni się na pozycji lidera lub wskoczy na pierwsze miejsce. Emocje będą gwarantowane, więc życzmy naszym powodzenia i wesprzyjmy ich z całych sił! Do boju Dęby!